Фракційна мезотерапія: для чого вона потрібна і що потрібно знати про процедуру (+ВІДЕО)


Опубликованно 11.11.2017 19:16

Фракційна мезотерапія: для чого вона потрібна і що потрібно знати про процедуру (+ВІДЕО)

Мезотерапія — популярна косметологічна процедура по догляду за шкірою і омолодженню. Одним з ефективних видів мезотерапії є фракційна мезотерапія.

Фракційна мезотерапія — це метод апаратної косметології, який повністю відрізняється від звичайної, класичної мезотерапії. Вся справа в тому, що під фракційної мезотерапії особи ін'єкції препаратів проводяться в місцях, де особливо глибокі шари шкірного покриву.

Області для ін'єкцій вибираються відповідно проблемі — там, де дуже сильна пігментація або мімічні зморшки.

Фракційна мезотерапія може проводиться як на тілі, так і на обличчі. Вона володіє наступними показаннями (її ще називають мезолифтингом):Тонка шкіра і мімічні зморшки;Глибокі зморшки;Рубці;Широкі пори;Стрії (розтяжки) на тілі;В'янення і в'ялість шкіри;Нерівний шкірний рельєф;Целюліт;Акне;

Проте, варто звернути увагу на протипоказання фракційної мезотерапії. так, не рекомендується проводити дану салонну процедуру, якщо:Епілепсія та інші відхилення психіки;Вагітність та годування груддю;Запальні захворювання, інфекції;Хімічний пілінг (не пізніше двох тижнів після процедури);Серцево-судинні захворювання;Шкірні захворювання або герпес;Погана згортання крові.

Переваги фракційної мезотерапії

Так, фракційна мезотерапія володіє рядом перевагою, більшість з яких ти зможеш помітити вже на наступний день після сеансу процедури.

Сучасні апарати, з допомогою яких проводиться ця процедура сприяють прискоренню вироблення колагенових і еластинових волокон в шкірі. Вона сприяє більш швидкому періоду регенерації та відновлення шкіри, дозволяє домогтися значного естетичного ефекту, не потребує додаткової анестезії.

Сприяє омолодженню шкіри, особливо в тому випадку, коли мезотерапія проводиться разом з гіалуронової кислотою. Крім того, ефект після процедури можна вважати тривалим (до декількох місяців).

Також дивись відео, яке докладно розповість про процедуру фракційної мезотерапії.Категория: Мода