Іванка Трамп продемонструвала бездоганне відчуття стилю під час офіційного візиту в Японію


Опубликованно 11.11.2017 08:02

Іванка Трамп продемонструвала бездоганне відчуття стилю під час офіційного візиту в Японію

Іванка ТрампВчора, 1 листопада, 35-річна дочка президента США Іванка Трамп прибула зі своїм першим офіційним візитом у Японії, де ненадовго вийшла привітати засоби масової інформації. Причиною її прибуття в Країну висхідного сонця став майбутній візит її батька, президента США Дональда Трампа, який прилетить в Токіо вже в цю неділю. Перед цим, у п'ятницю, Іванка виступить на конференції з питання розширення кількості жінок у бізнесі.

В аеропорту Іванку чекали представники преси і, звичайно, шанувальники. Незважаючи на багатогодинний переліт, перед встречавшими її Іванка з'явилася свіжою і вкотре продемонструвала своє бездоганне відчуття стилю. Легке лаконічне пальто ніжно-блакитного відтінку, чорні укорочені брюки, біла сорочка з коміром, оздобленим блискітками, і гостроносі балетки із зав'язками — суворо, але не нудно. Свій лук Іванка доповнила великими перловими сережками і чорними сонцезахисними окулярами.

Виходи Іванки у світ регулярно отримують схвальні відгуки модних критиків. Дочка президента США подобається публіці своїми класичними строгими і одночасно нетривіальними образами. Нещодавно вона тепло привітала губернатора Нью-Джерсі в Білому домі в сукні з відкритими плечима, яке підкорило майже всю пресу.

Але більше Трамп хвилює, звичайно, не мода, а політична кар'єра батька, Дональда Трампа, 36-річного чоловіка Джареда Кушнера, яким Іванка намагається допомагати по мірі сил. Вона регулярно виступає з офіційними заявами і з'являється на політичних заходах, в яких беруть участь її чоловік і батько.

Зазначимо, що днями Іванка посіла 19-е місце в списку найвпливовіших жінок світу за версією Forbes. Перше місце дісталося канцлеру Федеративної Республіки Німеччина Ангелі Меркель, чиї вбрання помітно відрізняються від речей Трамп.Категория: Гламур