Єнот будинку – вся правда про зміст тим, хто про нього мріє


Опубликованно 11.11.2017 06:38

Єнот будинку – вся правда про зміст тим, хто про нього мріє

Побачила статтю і не змогла пройти повз). Ох, як я люблю єнотів... Єноти — це не тільки дикі мешканці лісу, це ще й ласкаві і доброзичливі домашні улюбленці для безлічі людей. Правда, використовувати їх як люди масово почали не так вже й давно, але з тих пір ці пухнасті красені завоювали серця багатьох любителів тварин. Зміст єнота будинку, втім, пов'язане з певними труднощами, пов'язаними з особливостями цих звірків.

Єнот буде відмінним домашнім вихованцем, якщо: - Мешканці будинку не страждають алергією. - Крім єнота в будинку немає інших вихованців, включаючи пташок і дрібних гризунів. - Немає маленьких дітей. В іншому випадку на чолі з енотом банда пустунів наведе порядок в квартирі. - Є купа немитого посуду. І брудної білизни. Звір любить порядок, миє, чистить і полоще все, що підвернеться під руку, вірніше, під лапу. - Не шкода меблі та техніку. І шпалери. Або якщо надумали капітальний ремонт.

Багато хто задається питанням, де взяти таке диво, як єнот. Дізнаються перевірені контакти і набувають милого звірка. Але на жаль, мало хто знає, що ховається під цією забавною маскою злодюжки. Не всі вивчають питання щодо змісту єнота в домашніх умовах, а потім не можуть впоратися з твариною ні фізично, ні морально, ні матеріально

Перше. Якщо ви хочете ручного єнота, то він повинен потрапити в будинок зовсім юним, у віці місяць-півтора. Якщо до півтора місяців контакт з людиною не був встановлений, звір вже не стане ручним і у відповідь на спроби поводитися з ним, як з котиком, буде тільки шипіти і огризатися. Приблизно до 4 місяців вам доведеться выкармливаться самостійно з соски. Годувати кожні 2-3 години, включаючи ніч (самки єнотів годують своє потомство 24 рази в день). І щоразу після годування робити масаж животика. Так як дітки енотики ще не вміють ходити в туалет самостійно. Повірте, коли ви бачите щасливих господарів з ручним енотиком, знайте, що всі без винятку пройшли через це. Тому при покупці дитинча єнота, враховуйте зможете ви піти в самий справжній декретну відпустку.

Друга. Єнотові потрібна окрема кімната або дуже великий вольєр зі всілякими драбинками, гамаками і будиночками. Там ви його зможете закривати на ніч і на час, коли будете йти з дому. Інакше ваш єнот розбере всю вашу квартиру на молекули.

Ось ми і дійшли до третього пункту) всі єноти дуже цікаві і великі шкоди. Якщо єнот буде 12 годин бігати по квартирі, то він буде саме бігати. Ви не побачите, щоб єнот, як кіт або собака приліг поруч з вами і став просто лежати і відпочивати. Єнот постійно знаходиться в русі, щось чіпає, кусає, ламає.

Єнотові не страшні ніякі висоти, чуйні розвинені пальці дозволяють чіпко триматися за будь-які предмети. А завдяки тому, що ступні легко повертаються на 180 градусів, єнот впевнено здає норматив по спуску вниз головою, з якою-небудь висоти. Також здатні без шкоди для здоров'я стрибати з висоти 8-12 метрів. В умінні відкрити що завгодно і забрати з собою все цікаве з ним зрівняється тільки мавпа.

Єнот може відкрити будь-які двері (шафи, холодильник, вхідні двері), вміє відкривати кран з водою і включати грубку. Тому якщо ви випустили єнота з вольєра, то не розраховуйте попити чай або подивитися кіно. Ви будете ходити за ним по п'ятах і рятувати своє майно.

Єнот з відео, на прізвисько Тема, живе в родині рік, і за цей час він прорідив всі шпалери на стінах, кілька раз відривав карниз, тому зараз замість лляних штор на підлогу у них висять лляні завіси, обрізані з підвіконня. Тема відірвав статеві плінтуса і навіть розкрив підлогу. Розірвав кілька комплектів постільної білизни і нове покривало. У кріслі зробив наскрізну дірку, довелося викинути.

З'їв незліченна кількість зарядок від айфона, витягнув кнопки з ноутбука, зламав усі шарніри на висувних ящиках, так як він відкриває їх і вистрибує туди). Разгрыз подушку, розбив купу посуду, розірвав кілька тюбиків з кремами. І це далеко не все, все це Тема зробив за невелику кількість часу ( поки господиня мила посуд, голову або на 3-5 хвилин відлучалася з кімнати).

Так само потрібно враховувати, що у єнотів дуже товста шкіра і в природі все спілкування відбувається через укуси. І кусаються вони дууууже боляче. В домашніх умовах єнотів вчать контролювати силу укусу, але поки ви цього досягнете, будьте готові, що ви будете з'їдені неодноразово).

Єноти їдять все підряд: комах, жаб, рибу, дрібних гризунів, пташині яйця, не гребують ягодами, жолудями, горіхами та фруктами. З апетитом і накопиченням підшкірної клітковини у єнотів все настільки добре, що, потрапивши в тепличні домашні умови , звірі негайно заробляють ожиріння. У єнота товстішає навіть хвіст!

Відбиток лапи єнота дуже схожий на слід, який залишає рука людини. Про пристрасті єнотів до полосканню у воді їжі і взагалі все, що попадеться, аж до власних дитинчат, у вчених до цих пір немає точної відповіді. Розмір велику кішку, тривалість життя приблизно сім років в дикій природі і до 15-20 в неволі.

Єноти страшно цікаві і не бояться наблизитися до зацікавило їх людині. Але навіть поживши під одним дахом з людиною, єнот може піти в дику природу і прекрасно пристосовуються до природних умов. Так що переможну ходу єнотів по світу продовжиться. Адже якщо десь заводять винахідливе тварина, яка може втекти і адаптуватися в дикому середовищі, воно обов'язково втече і адаптується. А єноти — генії адаптації. І до того ж страшенно симпатичні генії.

Трохи гумору... Купили єнота. Зжер все в холодильнику, потім переліз через лоджію до сусідів, розбив вазу, подряпав тітку Розу і напис@л на килим. Тітка Роза викликала дільничного, поки той йшов, єнот налякав бабусю в туалеті і забрав у неї туалетний папір. Заліз до них в комору і не хотів виходити. На вмовляння мента не піддався, тільки хрустів прихопленими чіпсами. Тітка Роза сказала якщо єнота купили ми "якого хріна він робить у них в квартирі?". Потім прийшов тато і спробував повернути єнота в квартиру. Єнот вкусив його за палець, порвав піджак і залишився в коморі. Дільничний запропонував викликати МНС. Ті відмовилися приїжджати як тільки дізналися, що це єнот. Вообщем поки живе у тітки Рози. Але ночами тримає в наш холодильник.

І все таки вони класні!Категория: Красота