Найскладніше караоке пісня в світі: Ісландія запускає нові туристичні кампанії


Опубликованно 11.11.2017 05:40

Найскладніше караоке пісня в світі: Ісландія запускає нові туристичні кампанії

Ісландія-країна, відома багатьом як будинок", що вулкан, чиє ім'я я не можу сказати", дуже добре грає на його закидони.

На цьому тижні рада з туризму країни запустив новий відео-кампанію під назвою "найскладніше караоке Пісня в світі", закликаючи туристів, щоб впоратися з його складною в освоєнні мови.

Працюючи через 32 букв ісландського алфавіту, пісня охоплює загальні слова і фрази на мові.

У виконанні ісландського коміка Steindi молодший, пісня, а ? Ісландії, допомагає вчити різницю між torfb?r (дерновини будинку) і b?laleigub?ll (прокат автомобіля) і чому ви повинні завжди пам'ятати, щоб прийняти ваші sundsk?la (стовбури) на sundlaugar (басейн). Facebook Твіттер Пинтерест

Рада з туризму також випустила відео туристів, намагаючись підспівувати.

Ісландія вже працюють кілька туристичних кампаній жартуючи над особливостями країни. У 2015 році він запустив "людський пошуковик", який запропонував відвідувачам поставити в реальному житті Ісландець питання про країну через соціальні мережі. "Запитайте Gudmunder кампанії" був фронтменом сім місцевих жителів, які ділять перше Гудмундур ім'я – одне з найпоширеніших імен в країні.

У минулому році рада з туризму запустило "Академії Ісландії", яка складалася з серії відео консультування з таких питань, як "як уникнути Гідромасажна ванна незручність".

Національна авіакомпанія також проводити акції такого роду. У минулому році авіакомпанія icelandair запустила свою "зупинку приятелів схеми", в якому співробітники авіакомпанії б показати вам свою країну за день.

Мова-в-щоку туристичних кампаній стає все більш популярним у північній частині Європи. У цьому році на Фарерських островах запущений "Фарерські острови перевести", створюючи свою власну версію сервісу перекладу Google.

У 2016 році він запустив "вид овець 360", в якому п'ять овець були встановлені камери, щоб створити свою власну версію Перегляд вулиць від Google, які ще на карті автошляхів.

Лофотенські острови також вибрав платформу своїх овець заради туризму, після пригоди чотирьох овець - Фріда, Ерік, Карі, і Ларс - в рамках своєї кампанії SheepWithAView#.Категория: Новости