Найпопулярніший макіяж на Новий рік за версією Pinterest


Опубликованно 10.11.2017 15:26

Найпопулярніший макіяж на Новий рік за версією Pinterest

Новий рік зовсім скоро, а це означає, що пора підбирати образ, в якому ти будеш зустрічати новий 2018. З цієї нагоди, соціальна мережа Pinterest підвела підсумки і дізналася найпопулярніший б'юті-запит.

Той факт, що соціальний мережі вже давно керують трендами не новий — користувачі популярних мереж керують б'юті - і фешен-індустріями. Один тільки Pinterest розповідав компаніям про те, що ми хочемо носити, розповідав всі секрети про головні сезонні тренди і, звичайно, назвав найпопулярніший лак для нігтів.

Тому не дивно, що хлопці з Pinterest вирішили провести своє внутрішнє дослідження і дізнатися, що цікавить їх користувачів на даний момент. В топі запитів виявився, хто б міг подумати — новорічний макіяж. Так, озброївшись цифрами з пошуковика, можна сміливо стверджувати, що найпопулярніший макіяж на новий рік буде — золотий макіяж очей.

У рік золотий собаки, дівчата найбільше цікавилися саме золотом і глитером. Запит на макіяж, де головні учасники — це глитер з золотом виріс на 722 (!) відсотки, що автоматично робить його самим популярним макіяжем цього сезону. І це цілком обґрунтовано, адже, святковий макіяж — той випадок, коли ти можеш вправлятися у формах і текстурах, робити будь-який макіяж губ і приміряти на себе цікаві б'юті-образи. Чому в рік золотий собаки не спробувати на собі золото?

Якщо ти не впевнена, чи підійде золотий глитер особисто тобі, то поспішаємо заспокоїти — золотий відтінок підходить усім. Саме головне тут — правильно підібрати текстуру і розставити акценти. Якщо у тебе пухкі губи, то зроби акцент на них з допомогою яскравого макіяжу губ. Нанеси золотий глитер на блиск для губ, а на очах зроби легкий смокі. Якщо ж ти більше любиш макіяж очей, то роби навпаки. Крім того, відмінно виглядають золоті стрілки на очах.

 Категория: Мода