Манікюр з блискітками: стильні варіанти доречного манікюру з глитером


Опубликованно 10.11.2017 05:12

Манікюр з блискітками: стильні варіанти доречного манікюру з глитером

Блискітки асоціюються в нас зі святами, особливо Новим роком. Дивним чином, велика кількість глитера піднімає настрій кожній дівчині. Однак, багато хто не люблять блискітки, вважаючи їх вульгарним пережитком "нульових". Але глитер глитеру ворожнечу і щоб тобі це довести, ми зібрали для тебе стильні варіанти манікюру з блискітками.

Звичайно, геометрія в манікюрі або мінімалістичний манікюр — це добре, стильно і сучасно. Але іноді в житті не вистачає яскравих фарб і горезвісних блискіток, які допомагають створити креативний манікюр. Стильний варіант блискучого манікюру — це історія не про камені, стрази та інші горезвісні елементи стилю "дорого-багато", а про доречність і стриманість.

Сучасний манікюр з глитером виглядає привабливо, не впадає в очі так сильно, як той же манікюр з логотипами і має суперздатність підходити під будь-який модний образ. Тут головне слідувати деяким правилам.

По-перше, завжди вибирай один базовий відтінок — двоколірний манікюр тут буде виглядати як мінімум смішно. Зупини свій вибір на нюдовом лаку для нігтів або темних тонах лаку. Наприклад, приголомшливо виглядають світлі блискітки і фіолетовий манікюр.

По-друге, ніколи не використовуйте занадто багато блискіток. Якщо ти фарбуєш нігті глитером і думаєш про те, що деталей в манікюрі мало і не завадило б додати ще чого-небудь — відразу бий себе по руках і відкладай лак для нігтів на саму верхню полицю.

По-третє, покривати нігті блискітками — не завжди гарна ідея. Якщо вони являють собою однорідний і щодо стриманий глитер, а твій базовий лак для нігтів не сильно впадає в очі — покрити всі нігті блискітками можна. Якщо ситуація протилежна — то вибери два або три пальці, які будуть покриті глитером.Категория: Мода