"Маріуполь" в меншості дав бій "Шахтарю"

Опубликованно 08.11.2017 03:40

"Маріуполь" зумів гідно зустріти лідера чемпіонату. "Шахтар" хоч і виграв, але змусив похвилюватися Паулу Фонсеку. Причому проблеми у гірників почалися, коли суперник залишився в меншості.

Перестарався сенегалець Гоміс. Півзахисник спочатку грубо сфолив проти суперника, а перед свистком на перерву грубо сфолив на Марлосе. До того часу гості вигравали один м'яч - після швидкий і багатоходової атаки крапку в ній потужним ударом поставив Феррейра.

Не менш багатоходової комбінацією "Шахтар" збільшив перевагу. Марлос починав атаку праворуч, він же її і завершив, в падінні відправив м'яч в кут воріт.

"Маріуполь" відіграв один м'яч відразу після перерви. Вихід один на оодин використовував Руслан Фомін. Зазначимо, що форвард міг ще мінімум двічі забивати П'ятову. Чергове його побачення з воротарем завершилося перемогою у двобої голкіпера, а під завісу матчу м'яч після його удару прийняла на себе поперечина.

"Шахтар" забив ще раз: акуратно м'яч у "дев'ятку" з лінії штрафного поклав Бернард - 1:3.

"Шахтар" після двох нічиїх знову виграв, а "Маріуполь" без перемог вже 6 матчів.

Категория: Спорт