«Чорноморець» вперше за 14 років обіграв «Динамо» в Одесі

Опубликованно 07.11.2017 05:06

Сенсаційною перемогою «Чорноморця» завершився останній матч 12-го туру чемпіонату України: одесити на своєму полі поклали на лопатки «Динамо», яке тепер на сім очок відстає від «Шахтаря» в турнірній таблиці. Це перша поразка команди Олександра Хацкевича в УПЛ (технічна поразка від «Маріуполя» поки в розрахунок не беремо – його ще офіційно не затвердили).

Останній раз «Чорноморець» на своєму полі обіграв «Динамо» в липні 2003 року – майже півтора десятиліття тому. Тоді одесити перемогли з мінімальним рахунком 1:0. Потім була ще одна перемога моряків – у Києві в серпні 2013-го (2:1).

Зараз все погіршує той факт, що «Чорноморець» перед матчем займав останнє місце в ЧУ, набравши шість очок за 11 турів. А тут – половину цього обсягу за одну гру з командою, яка претендує на звання чемпіона країни.

Кияни вийшли на матч в експериментальному складі. Пару центральних захисників склали Кадар і Пантіч, що вперше з'явився в офіційному поєдинку під керівництвом Хацкевича. З капітанською пов'язкою команду на поле вивів Гусєв, але нічого доброго ці перестановки не дали. На 14-й хвилині вихованець київського футболу Ковалець (син екс-півзахисника «Динамо» першої половини 1990-х) красиво розібрався у штрафному майданчику гостей. А на 21-й його подвиг повторив вихованець «Динамо» Хобленко – 2:0.

У другому таймі «Чорноморець» всіма силами утримував перевагу і домігся-таки свого. Кияни закінчували матч з чотирма нападниками на полі: один за іншим в гру вступали Мораєс, Беседін і Кравець. Саме останній на 78-й хвилині подарував надію на порятунок матчу, але розвинути успіх «Динамо» не зумів. В Одесі свято – 2:1.

Категория: Спорт