«Карпати» знову програли «Вересу»

Опубликованно 22.10.2017 01:28

Під час паузи в чемпіонаті України, викликану матчами збірних, «Карпати» провели спаринг з «Вересом». Нагадаємо, що місяць тому — 10 вересня — дебютант Прем'єр-ліги розмазав львів'ян по газону на їх же полі — 6:1. Причому єдиний гол господарі забили лише на 87-й хвилині, вже за рахунку 0:6.

На цей раз поразку вийшло скромнішим — 0:2. Матч проходив у Винниках, на стадіоні «Рух» імені Богдана Маркевича — відомого дитячого тренера, отця Мирона Маркевича.

«Карпати» в кожному з таймів задіяли два різних склади. До перерви рахунок був 0:0, на 78-й хвилині Морозенко вивів «Верес» вперед, на 88-й він же реалізував пенальті.

У другому таймі в карпатівців на поле вийшла група молодих футболістів — Сеніца, Лебеденко, Клец, Швед, Карраскаль. Але і у рівнян другу частину спаринги в основному провели футболісти, які більшу частину часу перебувають у резерві у стартового складу.

Категория: Спорт