Шевченко приніс співчуття вболівальникам


Опубликованно 13.10.2017 02:38

Шевченко приніс співчуття вболівальникам

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко підбив підсумок програного матчу з Хорватією, який визначав, хто з суперників зіграє у плей-офф ЧС-2018.

"У першому таймі у нас була дуже хороша взаємодія, а в другому ми трохи не витримали, - розповів Шевченко. - Далася взнаки різниця в класі. У хорватів є достатньо висококласних гравців, які грають в топ-чемпіонатах. Не думаю, що український чемпіонат може зрівнятися з ними за темпом гри. У зв'язку з цим хорвати почали вище пресингувати, а ми почали помилятися і не виходило контролювати м'яч. Це призвело до забитого м'яча.

Ми грали з дуже сильною командою. За підбором виконавців вони повинні були займати перше місце в групі. У нас був шанс, але ми грали з сильним суперником. Ми не відступили від наших принципів, намагалися грати першим номером. Ми комбінували, створювали моменти, хоча у нас багато гравців не грали на своїх позиціях. Нам потрібно міняти позиції гравців, щоб створювати конкуренцію.

Я бачу потенціал українських футболістів. Давати оцінку циклу кваліфікації після поразки я не бачу сенсу. Неправильно говорити про майбутнє відразу після матчу".

Матч Україна - Хорватія завершився перемогою гостей (0:2).Категория: Спорт