Андрій Шевченко: «Поєдинок буде відкритий»


Опубликованно 13.10.2017 02:38

Андрій Шевченко: «Поєдинок буде відкритий»

Сьогодні головний тренер збірної України Андрій Шевченко зустрівся з журналістами та відповів на їх запитання.

«Настрій в команді відмінний, — сказав керманич. — Я поважаю збірну Хорватії і вважаю, що в нашій групі саме наші команди демонстрували самий змістовний футбол. Так, не завжди це приносило результат. Але факт залишається фактом. Тепер нас чекає справжня фінальна гра. Суперник теж повинен грати на перемогу. Думаю, поєдинок буде відкритий. Ми повинні бути готові до всього. А ми готові! І ще. Сподіваюся, вболівальники теж підтримають високий статус поєдинку!»

Шевченко підкреслив, що гра зі збірною Косова була непростою, але в той же час повідомив хорошу новину — Ракицький тренувався в загальній групі. Враховуючи травму Кривцова і дискваліфікацію Ордеця, повернення досвідченого футболіста дуже до речі.

Прокоментував він і зміну тренера у збірній Хорватії: «Я про це не замислююся. Якщо вони порахували, що потрібно змінювати наставника, значить, так було потрібно. Зате знаю, що хорвати завжди добре проводять вирішальні матчі. У складі цієї збірної дуже багато класних гравців. Не в курсі щодо готовності Манджукіча. Але є Модріч і цілий ряд інших висококласних футболістів».Категория: Спорт