Новий тренд: робимо укладання чубчика на дві сторони (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)


Опубликованно 13.10.2017 02:34

Новий тренд: робимо укладання чубчика на дві сторони (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)

Чубчик продовжать знаходиться в центрі нинішніх трендів. Так, у нас з'явився ще один тренд на чубок, який ти можеш спробувати прямо зараз. Це укладання чубчика на дві сторони.

Укладати чубок на дві сторони вважається привілеїв молодий Бріджит Бордо. Мало хто наслідував її приклад, залишаючи цей варіант для французької красуні. Однак, час невблаганно рухається вперед і стару-нову моду на чубок підхопили багато селебріті.

Укладання чубчика на дві сторони дозволяє не тільки цікаво урізноманітнити свій образ, але і робити чубок як таку. Її можна «створити» з крайніх пасом стрижки-каскад. Вона допомагає обрамити особа, виправивши деякі неточності у формі, що робить її ідеальним варіантом для дівчат з квадратною формою обличчя.

Однією з перших знаменитостей, які почали використовувати цей тренд, була Дженніфер Лопес. Чубчик, до речі, ідеально підходить під її зачіску і тип зовнішності.

Однак, у тренда на таку чубок є кілька нюансів. По-перше, потрібно «відростити» чубчик довжиною нижче брів, інакше укладання просто не вийде. Якщо ти вже запустила стрижку чубчика, і вона закриває тобі очі, то спробуй розділити проділом і укласти її.

Укладання, до речі, і є другий нюанс. Довга зачіска вимагає щоденного укладання. Озбройся феном для волосся, круглою щіткою і кожен день проводь танці з щіткою (бубном). Звичайно, після перших пари раз ти приловчишься і ця процедура буде простою і звичною. Однак, до цього варто бути готовою.

Крім того, порадься зі своїм майстром перед тим, як зважитися на такі зміни. Чубчик повинна підходити під твою форму обличчя і наявну вже стрижку. Наприклад, сама розумієш, що для стрижки каре або гарсон вона аж ніяк не піде.

Голосування А тобі подобається така чубчик? Голосуй! Так, дуже круто!18 Так, але не для меня5 Ні, що це?4 Інше в комментариях0 Так, дуже круто!Так, але не для менеНемає, що це?Інше в коментаряхcheckboxКатегория: Мода