Як виглядає модний чубчик восени 2017: вибираємо свій варіант


Опубликованно 13.10.2017 02:34

Як виглядає модний чубчик восени 2017: вибираємо свій варіант

Чубчик знову повертається в модні тренди цього сезону. Про те, як зробити стильну чубок восени 2017, читай у нашому матеріалі.

Мода на чубчика завжди була спірною темою. Хто їх ненавидить, а хтось, як Зоуі Дешанель, без них взагалі не виглядає. Але осінь 2017 розставила всі крапки в цих баталіях, зробивши чубок одним з головних трендів сезону.

Цікаво те, що однією модною чубчика зараз немає. Вони актуальні як такі: а яка чубчик підходить під твою форму обличчя, можна вибрати самостійно. Благо варіантів просто сила-силенна.

Останні тренди з тижнів моди показали, що чубок можна укладати так, як твоєму почуттю смаку завгодно.

Ти можеш зробити чубок навскіс і зробити начісування, створивши трохи деркзкий, але дуже стильний образ. Можна підкрутити чубок — тоді він буде спадати на обличчя кокетливими завитками. До речі, такий варіант чубчика просто ідеальний, якщо у тебе стрижка «гаврош» або стильна стрижка гарсон. Як ми вже знаємо, «гарсон» з довгим чубком виглядає відмінно.

Можна профілювати чубок — тоді вона буде тонкими пасмами спадає на обличчя і допоможе заховати широкий лоб. Довга профільована чубчик ідеально підходить для дівчат з подовженою формою обличчя.

Якщо ти ніколи не носила чубок, то зверни увагу на микрочелку. Цей тренд перекочував з весняної моди, але все ще відчуває себе дуже впевнено. Дуже коротка зачіска ідеально підійде для стрижки каре. Стильний образ сучасної Клеопатри ніколи не втрачає своєї актуальності.

Доповни свою чубок яскравим макіяжем очей або рясно нафарбуй вії тушшю і стильний б'юті-образ сезону осінь 2017 вже готовий. {media_gallery_X}Категория: Мода