Новий "Холостяк" Єгор Крід влаштує потенційним нареченим жорсткий кастинг


Опубликованно 13.10.2017 01:48

Новий

Кумир мільйонів дівчат, який став героєм нового сезону російського шоу "Холостяк", вимогливий не тільки до своєї майбутньої обраниці, але і до самого себе. Про це Єгор Крід розповів напередодні початку зйомок проекту.

Поки шанувальниці відомого шоу "Холостяк" в Україні дізнаються, який хоче бачити свою обраницю герой нового сезону, Рожден Анусі, його російський колега" Єгор Крід розповів про те, які якості в дівчатах імпонують йому найбільше. Так, герой проекту "Холостяк-6" зазначив, що одних лише зовнішніх даних йому буде недостатньо.

Так, відомий 23-річний артист, за серце якого будуть боротися десятки дівчат, зізнався, що пішов на проект заради того, щоб зустріти дівчину, не шукає в ньому вигоду. А також зазначив, що не має наміру розмінюватися на невідповідні кандидатури.

Ідеалу, звичайно, ніякого немає. І зустріти його можна тільки в кіно або у власному відео. Але для мене найбільш цікавими є дівчата, які мають свою власну точку зору, свою мету, свою мрію і свій самостійний рід діяльності. Я не кажу про те, що вона повинна повністю сама себе забезпечувати, але й не повністю бути комерційно залежною від чоловіка. Мене можуть зачепити дівчата, яким від мене нічого не потрібно.

При цьому, музикант, якому приписували роман з Ольгою Серябкиной, не приховує, що і сам намагається працювати над власним характером. Останнім часом він став більш спокійним, розуміючи, що надмірна запальність може образити іншу людину.

Насправді запальних людей повно, кожна людина може розлютитися, просто непублічні люди можуть хоч по тисячі разів на дню таке робити, ніхто не помітить. А артисти – публічні люди, тому на нас загострюють увагу, дії фіксуються і стають бекграундом. Тому мені дивно, коли про мене говорять "Так він такий запальний". Я звичайний, такий же, як усі.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що співак Авраам Руссо збирається розлучатися з дружиною після 12-ти років шлюбу.Категория: Шоу-бизнес