Анна Сєдокова розповіла про свій невдалий ранку та успіхи старшої доньки в школі


Опубликованно 13.10.2017 01:48

Анна Сєдокова розповіла про свій невдалий ранку та успіхи старшої доньки в школі

Співачка Анна Сєдокова висловила своє співчуття батькам і дітям, які змушені щоранку збиратися в школу, незважаючи на непередбачені "непрості" побутові ситуації.

Популярна співачка Анна Седокова, яка днями відзначила перший день народження сина (молодшому дитині співачки виповнилося півроку), не перестає розповідати шанувальникам про те, як дорослішають і чим захоплюються її старші доньки — 12-річна Аліна та 6-річна Моніка.

Так, днями Анна Сєдокова розповіла про почуття гордості за свою дочку Аліну, а також за всіх батьків і їх дітей через те, що вони ходять до школи, незважаючи на ряд раптово виникаючих непередбачених обставин.

Доброго ранку! Фото не вийшло, тому що спочатку все пройшло не так. Алін телефон завалився за ліжко, і поки ми її дві години відсували, будильник все дзвонив і дзвонив. А нам його не зупинити! Аліна відмовляється носити колготки - це мінус, але я її розумію. У неї з літератури 2 п'ятірки - це плюс, і сьогодні наш ранок почалося з віршів Лермонтова, хештег #пишаюся. Здається, це був саме він. Я хочу сказати, що я захоплююся тими, хто щодня долає сотні перепон і перешкод, але потрапляє все ж в улюблену школу ! Ви круті!

Також варто нагадати, що крім навчання в школі, старша дочка Анни Сєдокової обожнює займатися танцями, і займається ними на професійному рівні. А ось середня дочка співачки, 6-річна Моніка, з самих ранніх років пробує себе в якості актриси.   

Публікація від ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) Сен 28 2017 о 8:50 PDT

Зараз також активно обговорюють новину про те, що телеведуча Ксенія Бородіна подарувала чоловікові авторську пісню.Категория: Шоу-бизнес