Дим на воді: катання на човнах відпочинку у Франції


Опубликованно 13.10.2017 00:04

Дим на воді: катання на човнах відпочинку у Франції

Це звір катери Пуерто Банус, ніж канал дю-Рон, сатин білий вигинами і хромованими поручнями поблискує на сонці.

І він наш за тиждень. Це Горизонт, тут і новітнє доповнення до серії Ле човні, спеціаліст по каналах на човні, який пропонує самостійного водіння суден по внутрішніх водних шляхах Континентальній Європі, Великобританії та Ірландії.

Все на борту ... хороші горизонті корабель. Фото: Ніколас Плессі

Як правило, ми не робимо човни. Там був силлем поромної переправи, коли тільки вгору, як хвилі розбився на палубі і моєї молодшої вирвало мені на коліна, підставляла дельфіни йдуть за нами по слідах. Потім на риболовлю з грецького острова – більш блювота, але не дельфінів. Навіть на катері навколо гавані Корніш залишив нас лихоманить. Але я хочу подолати страх перед водою і ніжний малюнок поїздку канал може перетворити нас. У нас попереду шість днів нам податися 104 км уздовж одного з найбільш мальовничих каналів Франції, з Boofzheim в Ельзасі до Гессе, наступний канал-дю-Рон ау Рини і перехід в Страсбурзі на канал-де-ла-Марна.

Вода безтурботно, маршрут прямий і темпів экзарации. Що може піти не так? На наступний ранок-це вступний урок в тому, як керувати і домовлятися замки. Інші родини навколо нас виглядати розслабленим і веселим про подорож у майбутнє. Ми схожі на родини, які приїхали сплавлятися на човнах по помилку.

"Ми збираємося вибратися із зони комфорту" мій чоловік шипить, поза межами чутності диспетчера човні. Вона говорить нам, що ми повинні захопити зеленому полі, який буде мотатися на човні, як ми підходимо до кожного замок, потягніть його, тобто наші мотузки готовий ласо пали, як тільки ми опинимося на стоянці. Якщо мотузки міс нам належить стрибок в банк, щоб зв'язати його і уникнути дрейфу в бік потоку води, що протікає позаду. Скільки разів ми повинні це робити? "Тільки 33", - говорить менеджер бадьоро човні. "Ви будете мати, щоб зробити ваш старший, щоб допомогти".

'Несподівана перлина' ... Страсбург старого міста. Фотографія: Alamy

Наш 15-річний ще на поверхні, після виявлення гнізда USB у своїй каюті і безкоштовним WiFi. Всі троє наших дітей все ще в ліжку, коли ми вийдемо з гавані і викреслити в невідомість. Рульове управління мудроване на перший і човен зигзагами від одного берега до іншого. Але ми не отримаєте повісити його і відчувати себе безглуздо задоволені собою – тим більше тепер у мене є справжній опік на руці Останнє редагування замку. Мій шість-річний в захваті від двох видр таку човен. Є моор курей, тритонів і бабок теж

Старший з'явився, лежав на палубі, а мій чоловік є експертом, зараз – пиво в одній руці, іншою відпочиває недбало на кермі.

Ми насолоджуємося багет, Брі і пива з останньою села, спостерігаючи за безглуздо симпатичний пейзаж проходите повз. "Хіба не було б чудово жити на воді, як це?" - говоримо ми. Це так тихо і спокійно, і ви отримаєте відчуття свободи та пригод, знаючи, що ви можете залишити там, де ви хочете вздовж берега каналу.

Я все-таки повівся на дизайн докладно під палубою: безшовні зберігання, гладкий, освітлення, витончений ванні кімнати і пишні хазяйської ліжка. Це плавучий пентхаус нижче і вище заповідника. Мій шість-річний в захваті від двох видр таку човен. Є мавр курей, тритонів і бабок теж. Рядами тополь облямовують води в обрамленні золотих нив: пусті, нескінченні і зовсім тихо.

Розумний дизайн ... добре обладнані горизонті галери. Фото: Ніколас Плессі

Тоді це відбувається. Тривога, яка пронизує цю тишу, як ніж. Червоне світло від кожного набору. "Вимкни двигун!" Я кричу вгору по сходах до мого чоловіка, але він все одно вирізає. Я з телефону за номером екстреного виклику, і інженер прибуває. Двигун новий, він пояснює, без фільтрів і хреново бур'яни, поки вона не перегрівається. Прорізування зубів проблеми, він каже, що не повинно повторитися. Просто заминка після. Ми відкрили пляшку Ельзаського, вже сміючись, про драматичні основні характеристики: білий дим, що піднімається від двигуна, мій чоловік тягнув його по бруду і очеретів африканському стилі королеви. Радість приходить у вигляді Страсбург Марина: ми їмо пікніки на палубу і відправитися в одноденну поїздку в місто на трамваї

Ми сидимо на палубі, миль від найближчого села, грали в карти, як меркне світло, і з нетерпінням чекаємо якнайшвидшого початку за кермо. Але на наступний день те ж саме відбувається і більша частина часу витрачається на очікування для інженера з'явиться. "Але це нова човен", - каже жінка на стійці реєстрації, коли я подзвонив удруге. "Так був "Титанік"," я хочу сказати, знемагаючих під цієї неминучості.

Третій розбивка на одноманітному ділянці в передмісті Страсбурга, де я дивлюся школяры кидають каміння у плаваючою банку, як починається дощ. Сильно. Мої діти ведуть себе неспокійно і нудно під палубою, що сталося з видрами? Ніякі Gerw?rztraminer освітить цей момент, я думаю.

Ресторани ... місце-де-ла-Катедраль у Страсбурзі. Фотографія: Alamy

Але в підсумку радості не приходять у вигляді Страсбург Марина; коли човен нерухома, ми прішвартуемся там останні три дні. Це близько до місто і він служить зручна плавучий готель. Ми їмо пікніки на палубі і насолоджуватися одноденні поїздки в місто на трамваї. Страсбург-це несподівана перлина, компактний та простий у користуванні, з великим, щоб бачити. Є вражаючий готичний собор і Ла-Петіт Франс, в центрі старого міста, є німецько-перегляд Венеція з дерев'яними рублених будинками і середньовічних водних шляхів, який ми тільки раді помилуватися здалеку.

Тобто winstubs (винних барів) і ресторанів, де подають пінистий пиво і страви, як смачний handmade Ельзаські макарони в вершково-грибним соусом.

Друга половина свята-це не зовсім те, що ми планували, але це прекрасно; тому, коли Ле-бот пропонує нам нову модель бренду, щоб завершити нашу подорож канал, ми відмовляємося. Були деякі ідилічні моменти, але це знак, я вирішую. Не залишати нашу зону комфорту, ми найщасливіші на суші, і ось де ми збираємося зупинитися. Шлях

Поїздка була надана Ле човні. Парус від Boofzheim в Гессені через Страсбург на досвід Arzviller. Сім днів власною кухнею і перебування протягом п'яти коштує від ?725 човен або ?1,436 на горизонті. Брітіш Эйрвейз літає з Хітроу в Штуттгард (ближче до Boofzheim) від € 47 в кожну сторонуКатегория: Новости