Старий новий тренд або чому варто вибрати фарбування бургунді прямо зараз


Опубликованно 12.10.2017 18:50

Старий новий тренд або чому варто вибрати фарбування бургунді прямо зараз

Фарбування бургунді — кращий варіант осіннього фарбування волосся, який тільки можна собі уявити. І якщо ти зараз думаєш про це відтінку, то ми радить залишити свій вибір на ньому. І ось чому.

Відтінок бургунді не втрачає своєї популярності ось уже кілька років. Він знаходить все нові відтінки і варіації, щоб в черговий раз завойовувати наші серця. Нові відтінки і ідеї цього цікавого кольору, назва якого лякає неосвічених — все, що тобі потрібно для ідеального осіннього б'юті-образу.

За фактом, відтінок бургунді — це плід любові червоного, винного і темно-коричневого відтінку. Він підходить абсолютно всім дівчатам, відмінно відтіняє засмаглу шкіру і підкреслює бліде.

Бургунді ідеальний тим, що його можна зробити абсолютно на будь-яких волоссі. Якщо ти брюнетка, то потрібно додати кілька червоно-сливових пасм, створивши цікавий перелив — і стильне фарбування волосся готовий. Якщо ти натуральна блондинка, то тут і зовсім не про що думати — беремо сподобався відтінок і робимо фарбування волосся.

Отже, з'ясуймо, які варіації відтінку бургунді у нас є і нам потрібні.Класичний бургунді

Є негласне правило, яке стосується будь-якого аспекту життя: якщо ти не знаєш, що вибрати, то вибирай класику. Не можеш визначитися з кавою — бери капучіно, не знаєш, який відтінок бургунді вибрати — вибирай класичний.

Класичний бургунді — це щось між винним і червоним, з ноткою сливого. Виглядає здорово, підходить всім, бабусі на лавочці хреститися не будуть.

Глінтвейн

Коли вже осінь і ми говоримо про варіацію винного фарбування волосся, то куди без глінтвейну? Цей відтінок повністю копіює колір відомого напою і, погодься, діє як-то согревающе під час холодів.

Баклажан

Ще одна варіація бургунді — відтінок баклажан. Він ідеально підійде для дівчат з холодним кольоротипом. Тут превалює відтінок, який віддалено нагадує синій і фіолетовий. Він відмінно буде поєднуватися з білою шкірою і темними очима, тому, якщо це твоя історія, то вибираємо фіолетово-синій червоно-винний бургунді і в шлях.

Поп-бургунді

Цей відтінок називають поп-бургунді з-за того, що він став дійсно дуже популярним. Нагадує щось середнє між червоним омбре і класичним бургунді — тут більше червоного відтінку, який гарно переливається на сонці. І найголовніше, немає чіткого правила — ти можеш пофарбувати кінчики, а можеш зробити і моно-фарбування.

Але, як ми розуміємо, всі ці кордони настільки розмиті, що часом різницю між тим чи іншим видом фарбування волосся бургунді може побачити тільки професійний клорист з досвідченим оком. Тому ми пропонуємо тобі переглянути нашу добірку фарбування волосся у відтінку бургунді, надихнутися і записатися до майстра.

Голосування Тобі подобається фарбування бургунді? Голосуй! Так!21 Так, хочу попробовать8 Ні, не мое6 Інше в комментариях1 Так!Так, хочу спробуватиНі, не моєІнше в коментаряхcheckboxКатегория: Мода