Виправ форму носа або все, що необхідно знати про ринопластику


Опубликованно 12.10.2017 18:50

Виправ форму носа або все, що необхідно знати про ринопластику

Ринопластика — популярна хірургічна процедура, яка дозволяє виправити форму носа. Але, незважаючи на популярність цієї операції, багато знають про неї поверхово. Що варто знати про ринопластику?

Ринопластика або операція на ніс — це легенда, яка свідчить про те, що будь-який гарний ніс — заслуга хірурга. А ще її робити небезпечно і дуже дорого. Що з цього правда, а що нахабна брехня?

Сучасні досягнення хірургії зробили будь-яку пластичну операцію щодо доступної та максимально безпечною. Вони тривають максимум пару годин, а реабілітація триває не більше тижня.

Звичайно, багато інтернет-користувачі знають недавній скандал, коли youtube-блогер Настя Шпагіна зробила ніс по бартеру у відомого пластичного хірурга, а в результаті отримала ще більше проблем. Тому перше, що варто пам'ятати, якщо ти вирішила виправити форму носа — ретельно вибирай хірурга.

Звернися до знайомих, які вже мали досвід пластичної хірургії, читай все в інтернеті, що можна знайти про цього фахівця, зваж всі за і проти, і тільки потім іди роби операцію.Всі етапи ринопластики

Перший етап ринопластики, який необхідно пройти — це підготовка. Первинна консультація хірурга дозволить визначити можливі естетичні та медичні проблеми твого носа. Адже, за ринопластикою звертаються не тільки тому, що носа не красивий, але і з-за деформації.

Так, лікар визначить і покаже тобі можливі проблеми з носом, а також винесе вердикт — страждаєш ти дисморфофобией. Дисморфофобія — психологічне захворювання, при якому людина апріорі не задоволений своєю зовнішністю. Пацієнтів з цим діагнозом добросовісний хірург не оперує, а надсилає до психотерапевта.

На другому етапі пацієнт повинен пройти всі призначений медичне обстеження, щоб не виявити захворювань, які можуть призвести до ускладнень.

Після успішного обстеження, за два тижні до операції, хірург скаже відмовитися від безлічі препаратів, але призначить приймати вітаміни. Не можна засмагати в цей період.

Під час ринопластики варто вибрати загальну анестезію. Цей варіант найбільш зручний і безпечний, як для пацієнта, так і лікарів. Але у тебе завжди є можливість вибрати місцеву.Види ринопластики

Важливо розуміти, що ринопластика — це не тільки загальне «зробити ніс». Вона має безліч видів і підвидів.

Пластика основи носа.Цей вид допомагає зменшити ширину ніздрів, шрами малопомітні. Вона проводиться, як при естетичних бажаннях, так і медичних. Широкі ніздрі можуть викликати набряк.

Пластика кінчика носа.Це складна операція, яка може кардинально змінити зовнішність. Вона допомагає виправити гачкуватий або кирпатий ніс.

Виправлення колумелли.Це шкірна частина на перегородці носа (те, що між ніздрями).

Виправлення форми носа.Це операція допомагає виправити загальну форму носа, надаючи спинці носа інший вигляд.

Контурна пластика. Це безопераційний метод, який прибирає зовнішні дефекти за допомогою гіалуронової кислоти.

Септторинопластика. Виправляє викривлення носової перегородки, допомагає вирішити проблеми з диханням.

Електрокоагуляція.Це м'який і безпечний вид операції, який з допомогою електричного струму впливає на слизову оболонку.Категория: Мода