Весілля під загрозою: Єлизавету II розчарувало вульгарна поведінка Меган Макркл


Опубликованно 12.10.2017 04:46

Весілля під загрозою: Єлизавету II розчарувало вульгарна поведінка Меган Макркл

Правителька Великобританії не стала мовчати про те, що її не влаштував ні зовнішній вигляд, ні поведінка супутниці свого онука, зірки серіалу "Форс-мажори" Меган Маркл.

Королева Єлизавета II, яка припадає бабусею принцу Гаррі, в черговий раз висловила своє обурення з приводу актриси Меган Маркл, з якою він планує незабаром одружитися. Так, правителька Великобританії вважає, що одяг актриси під час першого спільного виходу пари в світ була вкрай недоречною нагоди і навіть вульгарною.

По-друге, королеві Єлизаветі II дуже не сподобалося те, що пара трималася за руку, тим самим порушивши королівський протокол, як це вже багато років поспіль роблять Кейт Міддлтон і принц Вільям.

На думку королеви Єлизавети II, закоханим не варто демонструвати свою ніжність одне до одного на публіці. Тому принц Гаррі уважно слухає всі зауваження своєї бабусі, лише б його родина прийняла Меган Маркл.

Тим часом, у Мережі обговорюють новину про те, що Вікторія Боня останнім часом дуже сильно поправилася.Категория: Шоу-бизнес