Збірні Перу і Колумбії звинуватили у договірному матчі


Опубликованно 12.10.2017 03:42

Збірні Перу і Колумбії звинуватили у договірному матчі

Гравці збірних Перу і Колумбії, які грали між собою в матчі кваліфікаційного раунду ЧС-2018 року, домовилися про досягнення влаштовує всіх результату, повідомляє ua-football.com з посиланням на Semana. Нічийний результат (враховуючи, як розвивалися події в паралельних матчах), гарантував колумбійцям пряму путівку на ЧС-2018, а перуанці відправлялися в стики.

Як повідомляється, наставник збірної Колумбії Хосе Пекерман по ходу матчу інформував своїх гравців про розвиток подій в паралельних матчах, а потім вже колумбійці на полі передавали інформацію перуанцям. Так, на камери потрапив факт переговорів Фалькао, який, як передбачає джерело, повідомив суперникам рахунку в паралельних матчах і запропонував не витрачати сили і спокійно дограти до нічиєї. Після цього і капітан збірної Перу Хосе Паоло Герреро закликав своїх партнерів по національній команді заспокоїтися, а матч так і завершився внічию (1:1).

La imagen de las Eliminatorias es de @PasoaPaso: Falcao convenciendo uno x uno a los peruanos de arreglar el empate en el final del partido. pic.twitter.com/RBNuumoJFd — Lucas Beltramo (@LucasBeltramo) 11 жовтня 2017 р.Категория: Спорт