Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вуличний стиль знаменитості: Амаль Клуні в "рваних" джинсах на прогулянці в Беверлі-Хіллз


Опубликованно 12.10.2017 03:14

Вуличний стиль знаменитості: Амаль Клуні в

Амаль КлуніПапарацці зловили дружину Джорджа Клуні Амаль на прогулянці в Беверлі-Хіллз. 39-річна правозахисниця відмінно виглядала, незважаючи на те, що народила двійню (сина Олександра та дочку Еллу) всього чотири місяці тому. Материнство явно пішла їй на користь.

Своїм вуличним чином Амаль справила гарне враження на критиків, які оцінили поєднання чорної майки з рваними джинсами і взуттям срібного кольору. Окуляри, надіті на місіс Клуні, ідеально завершили образ.

Нагадаємо, що за день до того, як її зловили папараці, Амаль була присутня на вечірці на честь Джанні Версаче в Лос-Анджелесі, де справила справжній фурор своєю сукнею з колекції модного Будинку Versace. На заході вона була без чоловіка, який, швидше за все, залишився з дітьми вдома.

Амаль КлуніКатегория: Гламур

Вуличний стиль знаменитості: Амаль Клуні в "рваних" джинсах на прогулянці в Беверлі-Хіллз


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.