Віру Брежнєву розкритикували в Мережі за вибір невдалого сукні


Опубликованно 12.10.2017 02:30

Віру Брежнєву розкритикували в Мережі за вибір невдалого сукні

Співачка Віра Брежнєва засмутила своїх прихильників вибором наряду на світський захід. В соцмережі не перестають обговорювати "провальний" образ знаменитої блондинки.

Популярна співачка Віра Брежнєва не раз захоплювала новими нарядами, які демонструвала в своєму Instagram. Але, звичайно ж, як і у будь-якого іншого людини, у розкішної блондинки періодично трапляються фешн-"промахи". Днями артистка поділилася новими фото в соцмережі, яка викликала масу обговорень.

На думку користувачів соцмережі, приталене плаття Віри Брежнєвої лавандового кольору сидить на ній дуже невдало. Зокрема, специфічна тканина сильно щільно облягла тіло зірки, що зробило невигідний акцент на її боці.

"Як-то ребра жахливо стирчать...", "Сукня село огидно. Дивно, що вона його обрала...", "Дуже дивний наряд. Не красиво", "Невже ніхто з близьких так і не сказав їй, що так краще взагалі нікому не показуватися!?", "Красива Віра. Сукня жахливе", — не перестають обурюватися шанувальники Віри Брежнєвої.  

Публікація від Vera Brezhneva (@ververa) Окт 1 2017 о 8:34 PDT

Зараз також активно обговорюють новину про те, що Ірина Білик стала хрещеною мамою рідного брата Аліни Гросу.Категория: Шоу-бизнес