Придивися: 5 стрижок, які зроблять образ значно дорожче


Опубликованно 11.10.2017 16:12

Придивися: 5 стрижок, які зроблять образ значно дорожче

Вибір стрижки — справа важлива і відповідальна. Адже, як театр починається з вішалки, так і наша зовнішність починається з вибору правильної стрижки, яка буде підходити під форму обличчя, прикрашати і не псувати зовнішній вигляд своєю дивною формою. Якщо ти давно думала, як підстригти волосся, то зупини свій вибір на цих безпрограшних варіантах.

Стрижки виграють перед розкішними довгими косами тим, що вони стають не просто частиною образу, але його головною складовою. Ти напевно бачила стильних дівчат з модною стрижкою пікс, які виглядають, як упевнені в собі піарниці, а вигляд їх зачіски змушує захоплюватися. Як би дивно це не звучало, але зовнішній вигляд дійсно залежить від пари рухів ножицями.

Перед вибором стильної стрижки, варто врахувати не тільки твої особисті переваги, але і "вихідні дані". Варто відштовхуватися від почуття комфорту і, звичайно ж, форми обличчя. Якщо ти не знаєш, що вибрати під твоє обличчя, то дивися повний гід тут.

І, найголовніше, не варто боятися коротких стрижок. Можливо, ти не станеш ведичної жінкою, коли отстрижешь волосся, але зате будеш добре виглядати в Instagram. Стрижка боб

Класична стрижка боб — одна з самих жіночних і цікавих варіантів, які тільки можна собі уявити. Боб навряд чи коли-небудь вийде з моди, завжди залишаючись поза трендів. Крім того, він відмінно підкреслює тонкі риси обличчя і візуально подовжує шию.

Якщо ти вважаєш боб занадто "дорослим", то його можна розбавити косою чубчиком, яка тільки підкреслить саму зачіску і "омолодить" сам образ. Але ніяк не "здешевить".

До того ж, стрижка боб просто ідеальна в плані укладання. Якщо у тебе прямі волосся від природи, то достатньо пройтися пару раз круглої гребінцем і укладання готова. А хвилясте волосся будуть виглядати класно в будь-якому випадку.Каре

Стрижку каре можна вважати молодшим братом "боба", до того ж, зараз вона знаходиться на піку популярності, що додає ще одне очко на користь такого варіанту. Асиметричне каре, дуже коротке каре, подовжене каре, хвилясте каре, яке-небудь каре не тільки виглядає стильно і привабливо, знаходиться в трендах, але і є синонімом до фрази "дорогий образ".

Боб-каре

Це своєрідний дитина стрижок каре і боб. Підходить боб-каре абсолютно всім, обрамлює риси особи: звужує і подовжує одночасно, відмінно виглядає і додає образу "ціни".

Градуйована стрижка

Градуйовані стрижки або стрижки "за рівнями" завжди залишаються своєрідними лідерами серед своїх "конкурентів". Такі стрижки не вимагають складного укладання (іноді, вони зовсім її не вимагають), виглядають привабливо в будь-якому випадку і значно змінюють образ в кращу сторону. До того ж, це улюблена зачіска Дженніфер Еністон, а вона виглядає з нею дуже круто. Задумайся.

Піксі

Стрижка пікс прийшла до нас у далеких 60-х і повернулася знову. Такий варіант стрижки вже кілька років не втрачає своєї популярності та актуальності, привертаючи до себе увагу не тільки "запальним" настроєм і тим, що її повернула в моду Емма Уотсон, але і тим, що вона підходить буквально всім і створює образ такої матері і впевненої в собі дівчини.

 https://files8.adme.ru/files/news/part_118/1189510/6714760-2447260990-800-a542d8629a-1484642677.jpg http://hochu.ua/cat-beauty/long-read/article-75215-buntarskiy-bob-modnaya-strizhka-vesna-2017/Категория: Мода