Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Модна битва: Пауліна Андрєєва проти Сніжани Георгієвої


Опубликованно 11.10.2017 11:22

Модна битва: Пауліна Андрєєва проти Сніжани Георгієвої

Стилістичні запозичення з чоловічого гардеробу давно визнані одними з найбільш сексуальних в жіночій моді, а смокінг – яскраве підтвердження цього факту. На червоних килимових доріжках світових фестивалів його часто можна побачити. Варіації комплектів з штанів і смокінга вибирають і західні зірки, і російські знаменитості.

На цьому тижні в смокінгу Maison Bohemique на модному показі марки в Москві була помічена Сніжана Георгієва, а в минулому році на церемонії відкриття ММКФ-2016 в ньому позувала фотографам на червоній доріжці Пауліна Андрєєва.

Пауліна доповнила чорну пару туфлями металевого, срібного відтінку, а Сніжана зробила ставку на однотонні аксесуари: чорні туфлі і чорну брошка. Чий образ переможе в цій "Битві"?Категория: Гламур

Модна битва: Пауліна Андрєєва проти Сніжани Георгієвої


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.