Монтевідео, інше місто танго


Опубликованно 11.10.2017 04:26

Монтевідео, інше місто танго

Думаю, що танго-це Аргентина і сексуальна Буенос-Айрес, що приходить на розум. Але в Монтевідео, столиці Уругваю, виганяє і стверджуючи своє право вважатися, принаймні, як "інші" tangopolis.

В цьому році набагато менше, більш спокійний Рівер Плейт капіталу (це 2? години на катері через Лиман від БА) святкує сторіччя з дня кумпарсита, найвідоміше танго всіх часів. Складений Montevidean Херардо Матос Родрігес, коли йому було всього 19 років, це був миттєвий успіх, коли виступав в барі Ла Хиральда, біля підніжжя приголомшливий Палац Сальво на центральній міській площі, на 19 квітня 1917 року. (Якщо ви думаєте, що не знаєте цю пісню, Погуглити. Так, це один: дум-дум-дум - дум-да-да-да-да-да-дум-дум-дум-дум ...)

Колоритний чохол для ноти кумпарсита з колекції музей Танго, ймовірно, з 1940-х років.

Уругвайці люблять розповідати відвідувачам, що це-друга композицію в історії після вчорашнього. У новий музей Танго кумпарсита, який був відкритий до сторіччя на місці, де колись стояв Ла Хиральда, ви можете клацнути на інтерактивній карті і почути десятки варіацій пісні, від монгольської народної екранізацій класичної бере з Шотландії і Роккі версія вуличний музикант з Ірландії. У музеї також представлені оригінальні ноти, робоча грамофонів (танго звучить набагато краще з подряпинами), танго-стиль Fedora капелюхи, чудові рекламні плакати з епохи золотого століття танго, і навіть невеликий бар, де відвідувачі можуть спробувати місцеві вина і на кілька днів, зловити шоу.

Музей Танго кумпарсита, Монтевідео

"Це звук і символ танго", - говорить директор музею Моніка Kaphammel. "Це живе свідчення про те, що Уругвай є співзасновником танго з Аргентини, і говорить про час, коли вся культура Рівер Плейт блищало творчості".

Місцевий професійний танцюрист і викладач танго Таті Роман погоджується: “це найвідоміше танго у світі. Почуття я отримую, коли я танцюю його в музеї знаходиться за межами слів. Це гімн, гімн – коли ви чуєте його, життя зупиняється".

Свята, на щастя, немає. Федерація Уругваю Танго назвала жовтня офіційний МЕМ дель Танго (Tango місяць), з подіями, в тому числі і мілонги – танцювальні вечори, коли учні і кваліфіковані поділитися танцполі. У ці вихідні (7-8 жовтня) у країні відзначається Національний день спадщини – протягом двох днів, як не дивно – з данини кумпарсита всієї країни; офіційні джерела, з типово офіціозний Латинської Америки смаком для чисел, буде більше 1500 заходів, 400 установ в 19 провінціях.

Танго танцюють у винному барі з живою музикою музей дель віно, Монтевідео. Фотографія: Alamy

Головний міський фестиваль танго, Віва Ель Танго, також відбувається у цьому місяці (13-22 жовтня). Організована Ховен Танго, один із найвідоміших у місті танцювальних майданчиках, захід святкує своє 30-річчя і відсиланнями до пісні, а також конкурси на кращий музикант, танцюрист.

В інший час року, приєднатися до місцевих тангерос в дуже прохолодною, заставленій величезне задоволення задоволення. Заснована в 1895 році, він був, де багато танго легенди приходив пити, і стійки свої речі. Перебазувалися на вулиці Соріано 2014, вона славиться своєю неформальною вечірній танго-шоу і напій під назвою повита, приготованими з вина і цукрового очерету. І ресторан/музей Primuseum господарів чудовою вечерею-шоу ніхто з сиру вам отримати над водою.• Поїздка була надана подорож по Латинській АмериціКатегория: Новости