Обставини або піар: Микола Басков і Вікторія Лопирьова перенесли своє весілля


Опубликованно 11.10.2017 03:57

Обставини або піар: Микола Басков і Вікторія Лопирьова перенесли своє весілля

Шанувальники відомого співака Миколи Баскова спантеличені питанням, чи поповниться російський шоу-бізнес новим зірковим сімейним дуетом. Адже, як відомо, на носі — заповітна дата, 5 жовтня. Саме в цей день має відбутися шлюб Миколи Баскова і Вікторія Лопирьова, але, судячи з усього, закохані не квапляться в ЗАГС.

Але, незважаючи на те, що пропозицію руки і серця відомої моделі Вікторія Лопирьова співак Микола Басков зробив на очах у глави Чечні Рамзана Кадирова, а також на очах у багатьох свідків, днями стало відомо, що торжество під загрозою зриву.

За даними "СтарХит", насправді ж дата весілля переноситься не тому, що у Вікторія Лопирьова і Миколи Баскова виникли розбіжності. А в силу того, що саме 5 жовтня помер дідусь музиканта, батько його матері. Як днями зізналася знаменита блондинка, перенесення весілля не позначився негативно на їх відносинах.

Ми не хочемо нікому нічого доводити, і нам все одно, вірять у нашу любов чи ні. Ми просто хочемо жити разом. Знаєте, є хороша фраза – можливо, для когось вона і грубо прозвучить: пробачте нам наше щастя і пройдіть повз.

Сам Микола Басков зізнався, що дуже вдячний своїй коханій за розуміння. А також розповів про те, що майбутню дату весілля з Вікторією Лопирьовою оголосить зовсім скоро.

Моя мама, дізнавшись, коли призначено весілля, сказала: "Синку, я не можу дати благословення, не можу в цей день бути на вашому весіллі". Для мами 5 жовтня – сумна дата. Тому я попросив Рамзана Ахматовича Кадирова увійти в становище. Так що, дорогі друзі, про дату весілля ми повідомимо трохи пізніше і запросимо всіх.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що Костянтин Меладзе розповів про попаданні Віри Брежнєвої в "ВІА Гру".Категория: Шоу-бизнес