Як Володимир Зеленський без одягу по Києву на велосипеді розсікав (ФОТО+ВІДЕО)


Опубликованно 11.10.2017 03:57

Як Володимир Зеленський без одягу по Києву на велосипеді розсікав (ФОТО+ВІДЕО)

Автори серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" придумали дуже сміливе постановочне промо для серіалу з Володимиром Зеленським у головній ролі.

Цінителі гумору з нетерпінням очікують виходу на екрани чергового дітища студії "Квартал-95" — серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту". І, як дізналася "КП в Україні", президент Голобородько (роль грає Володимир Зеленський) обіцяє, що якщо його цілі не будуть досягнуті (а саме - долар не коштуватиме знову 8 гривень), то він приїде на роботу на велосипеді. Причому, абсолютно голим!

Як можна було припустити, що так різко долар не впав, бо президенту довелося тримати своє слово. Саме цей момент творці проекту вирішили зробити головною "фішкою" промо-ролика. Ось що розповіла директор з розвитку студії "Квартал 95" Ірина Побєдоносцева.

Промо-ролик знімали в кінці вересня на ВДНГ, де, власне, і знаходиться серіальна Адміністрація Президента. Розворот і освоєння майданчика були призначені на 7 ранку. Володимир Зеленський приїхав на майданчик до 8.00, випив кави, поки група готувалася до зйомки, і сказав, що готовий одягатися в кадр... тобто, роздягатися...

Також Ірина зазначила, що в процесі зйомок Володимиру Зеленському довелося долати не лише легке збентеження, але і холод. Правда, відповісти на головне питання про те, чи було на зірці під час зйомок надіто щось, крім шкарпеток і черевиків, ніхто з продакшену так і не зважився.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що Алла Пугачова в черговий раз шокувала епатажним вбранням на вечірці.Категория: Шоу-бизнес