Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Йоахіму Льову забороняють тренувати "Баварію"


Опубликованно 11.10.2017 03:02

Йоахіму Льову забороняють тренувати

Як стало відомо німецькому виданню Bild, що «Баварія» розглядає можливість запрошення головного тренера збірної Німеччини Йоахіма Льова. Керівництво мюнхенського клубу хоче підписати 57-річного фахівця після ЧС-2018. Проте Німецький футбольний союз має намір запропонувати Льову новий контракт, так як не хоче втратити тренера, повідомляє Террикон. На цю тему висловився генеральний менеджер збірної Німеччини Олівер Бірхофф.

«У футболі все можливо. Таке не можна виключати. Завдяки своїй майстерності Лев здатний тренувати будь-клуб в світі. Думаю, інтерес «Баварії» до нього існує. Але, по-перше, у Йоги контракт [з Німецьким футбольним союзом] до 2020 року. А по-друге, якщо «Баварія» спробує його запросити, я буду проти», – сказав Бірхофф.

Нагадаємо, що у вересні «Баварія» звільнила Карло Анчелотті. До кінця сезону його змінив 72-річний Юпп Хайнкес.Категория: Спорт

Йоахіму Льову забороняють тренувати "Баварію"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.