Сінді Кроуфорд і її дочка зустрілися на подіумі: продовження модельної легенди в показі Версаче


Опубликованно 10.10.2017 21:16

Сінді Кроуфорд і її дочка зустрілися на подіумі: продовження модельної легенди в показі Версаче

З нагоди 20-ої річниці з дня смерті засновника модного будинку Versace, Джанні Версаче, його сестра Донателла Версаче створила нову колекцію. На подіум знаменита дизайнер запросила не тільки легенду моди Сінді Кроуфорд, але і її неймовірної краси дочка Кайю Гербер.

Переглянувши всі архіви будинку, Донателла Версаче все-таки вирішила зупинитися на знакових для Versace принтах, придуманих Джанні в колекціях 1991-1995 років: Vogue, "Уорхол", "Мій друг Елтон", "Ікони", "Бароко", "Аномалія", "Корінні американці", "Дари моря", а також "Метелики". Модний показ, швидше, нагадував ретроспективну виставку будинку.

Чорно-білу спідницю з бахроми, яка є оригінальною архівної річчю, а не реплікою, вперше представлена супермоделлю Наомі Кемпбелл в 1992 році, в 2017-м "вигуляла" на подіумі модель з Пермі Наташа Полі.

У фіналі шоу на подіум Донателла Версаче вийшла у супроводі 5-ти муз свого загиблого брата Джанні Версаче: Клаудії Шиффер, Сінді Кроуфорд, Карли Бруні, Хелени Крістенсен і Наомі Кемпбелл.

А також цікавим моментом стало те, що в показі також взяла участь 16-річна красуня-дочка Сінді Кроуфорд, Кайя Гербер. Таким чином, топ-модель Сінді Кроуфорд і її спадкоємиця зустрілися на одному подіумі.  

Публікація від Donatella Versace (@donatella_versace) Сен 23 2017 о 7:39 PDT

Цей показ став наочной демонстрацією зміни поколінь в модельному бізнесі: показ відкривала Кайя, а закривала Сінді. До речі, останнім часом фани 16-річної дівчини все частіше говорять про те, що вона хвора на анорексію.

Найцікавіші новини про моду читай в нашому спеціальному розділі, перейшовши за посиланням.Категория: Мода