Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Верняєв злетів з коня і взяв медаль на брусах


Опубликованно 10.10.2017 18:50

Верняєв злетів з коня і взяв медаль на брусах

 

З чемпіонату світу в Монреалі збірна України везе дві медалі! В останній день змагань удача нарешті повернулася обличчям до нашим спортсменам і вони зуміли виграти два срібла. Клас підтвердили Ігор Радівілов і Олег Верняєв.

Спочатку все йшло через пень-колоду. Олімпійський чемпіон Верняєв відібрали в три фіналу. У багатоборстві, де він претендував на золото, оступився у вправах на коні і перекладині. Вибагливий кінь скинув нашого лідера і в окремому виді програми. Залишалися коронні бруси — останній вид чемпіонату. Олег не став ризикувати, виконав класично і виграв срібло, поступившись перше місце китайцеві Жу Джингуану. 0,067 балів різниці — плата за ризик.

Ще прикріше упустив золото Ігор Радивилів. Із-за складності йому заборонили стрибати з потрійним сальто, але і нова програма була бездоганна. Судді високо оцінили стрибок українця, але перемогу віддали з 0,001 бала переваги тепер вже 5-кратному чемпіону світу, японцеві Кендзо Сираи.Категория: Спорт

Верняєв злетів з коня і взяв медаль на брусах


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.