Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

Тому, хто тепер вище веселки

Одного разу я захворіла і проводила день за переглядом телевізора, зрідка відволікаючись на выглядывание у вікно: йшов сніг і небо теж було білим. Денні шоу, серіали, які я не дивилася - все це було просто фоном для... ( подробнее )

Топ-10 семінарів з йоги в Індії

Хоча цей список включає в себе деякі з кращих ашрамів, відступає і shalas Індії, є три помітних недоліків: БКС Айенгара в Пуні, Паттабхи Джойса в Майсоре, і пан-індійської Шивананда Центр, основі з урахуванням їх існуючої популярності і слави. Вони настійно рекомендуються тим не менш. Ряді інших місць були наклав вето на рахунку різні скандали та... ( подробнее )

І Катю нашу... з коментарем дами Б

Гендиректор Роськино, телеведуча Катерина Мцитуридзе розповіла виданню The Hollywood Reporter про домагання з боку американського продюсера Харві Вайнштейна.

За словами Мцитуридзе, перший раз вона зустріла Вайнштейна на Берлінському кінофестивалі в 2003 році — це сталося в готелі,... ( подробнее )

Як розвивати пам'ять у дитини 8 років? Ігри для пам'яті. Тренування пам'яті у дітей 8 років

Хороша пам'ять дуже виручає в житті. Це одна з вищих психічних функцій, яку потрібно розвивати в перші роки життя дуже активно. Вченими доведено, що вона закладається у дітей до восьмирічного віку. Після цього створене сховище лише заповнюється необхідною інформацією. Чим більше дитина буде займатися, тим краще розвиваються її здібності. Сьогодні... ( подробнее )

Love is in the air

подробнее )

Як збирати трикутний кубик Рубіка - опис, схеми та рекомендації

Головоломки – це не тільки розвага, але і хороша зарядка для розуму. Класичний кубик Рубіка з'явився ще в 1974 році. Однак його досі з задоволенням збирають і дорослі, і діти. Але мало хто знає, що є ще одна схожа головоломка – трикутний кубик Рубіка, він же піраміда Мефферта, «Молдавська пірамідка» або «Японський тетраедр». Після численних самостійних... ( подробнее )

Голуби турмани: види, опис, зміст, фото

Розведення голубів – це цікаве хобі. Породистих птахів закупити досить дорого, але це не зупиняє любителів. Особливо багато уваги привертають голуби турмани. Це особлива група птахів, здатних похвалитися красивим польотом. Цілком можливо, що ви їх бачили вже багато разів, але не чули таку назву. Часто їх називають перевертнями або кувыркающимися... ( подробнее )

10 кращих британських зимові прогулянки

Весна

Клею, щоб Блейкни точки, NorfolkTrudging навпаки гонта на вісім миль туди й назад від пляжу Клею, щоб Блейкни точка не може бути весело, але він пропонує, ніж шансів зустріти перелітних птахів і висадився на цій довгої коси, яка виступає в Північне море. Серед простолюдин славки, чати і мухоловок може бути що-то рідше: удод, мабуть.... ( подробнее )

10 кращих способів, щоб насолодитися Нью-Йорк ... на бюджет

Взяти до води

Незважаючи на недавні історії про невдалих туристів буде стягуватися $200 їздити на ймовірних шахраїв, Стейтен-Айленд Феррі як і раніше, безкоштовний, як це було з 1997 року та пропонує чудовий вид на південний край Манхеттена, Острів Елліс і статую свободи, як він пихкає на Нью-Йоркській бухті в п'ятий округ і назад. Також... ( подробнее )

Битва суконь: Белла Хадід проти Ірини Шейк

Сукня Alexandre Vauthier з глибоким вирізом і високому розрізом вже з'являлося в нашій традиційній модного битві. Як і Ірина Шейк, примірила його. Перемігши свою суперницю Кару Делевінь, модель переходить на другий рівень.

На цей раз суперницею Шейк стала Белла Хадід, яка продемонструвала... ( подробнее )